O nás

Kdo jsme?

Jsme eventová a marketingová agentura, která pořádá konference, firemní akce a reklamní akce na celém území České republiky a Slovenska. Zajišťujeme profesionální event marketing, přičemž chápeme velkou důvěrnost informací spojených s vašimi projekty.

NÁŠ CÍL

Klienti většinou oceňují náš osobní přístup, dynamickou komunikaci a spolehlivost. Spokojenost klienta je pro nás základní prioritou, a proto je náš personál po celou dobu spolupráce důkladně monitorován. Dosazujeme pouze personál s nejlepšími předpoklady. Díky přítomnosti koordinátorů na většině akcí hostesky dobře známe, můžeme tedy doporučit vhodné typy, které budou odpovídat vašim požadavkům.

HOSTESKY

Spolehlivé hostesky a promotéři jsou zárukou spokojeného klienta. Vybíráme a přijímáme je velmi pečlivě na základě osobního pohovoru, kde prověříme jejich organizační, jazykové a další schopnosti. Vlastnosti jako reprezentativní vzhled, příjemné vystupování, znalost minimálně jednoho světového jazyka jsou podmínkou pro spolupráci s naší agenturou. Jelikož náš tým motivujeme, tak odměnou pro nás a výhodou pro vás je zaručená spolehlivost našich hostesek a promotérů.

Naše databáze

V současné době disponujeme databází více než 3.000 speciálně školených dívek a chlapců v celé České a Slovenské republice, při jejichž výběru přísně dbáme na reprezentativní vzhled, znalost cizích jazyků, společenské vystupování, spolehlivost a organizační talent. Perfektní znalost angličtiny, němčiny či francouzštiny je naprostou samozřejmostí u všech našich hostesek. Celá řada našich hostesek hovoří ale i méně frekventovanými jazyky jako je např. španělština, italština či ruština a jsme schopni vám zajistit i hostesky se znalostí takových jazyků, jako je např. maďarština, polština, holandština a další.

ZAJISTÍME

  • zvýšení povědomí o značce a navýšení prodejů;
  • změnu poměru podílu na trhu pro váš prospěch;
  • vytvoření hlubšího povědomí o značkách, produktech a službách;
  • efektivní prezentaci díky přímé komunikaci se zákazníkem;
  • rozdávání letáků a poskytování profesionálních služeb na různých akcích.

ZAŘÍDÍME

Řekněte nám o jakou akci se jedná a zbytek můžete nechat na nás. Dle rozsahu a typu akce vybereme vhodný personál a zajistíme její hladký průběh.

A to vše včetně detailů, které jste možná často postrádali. Zakládáme si na tom, aby byl personál příjemný, usměvavý, reprezentativní, jazykově vybavený, samostatný s vystupováním na úrovni.